Sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren işletmeci ve çalışanlar tarafından kurulmuş olup ekibimizde konusunda uzman arkadaşlarımız çalışmaktadır.

Tazeler gıda corn dogs, mısır kaplamalı sosis ve içli köfte imalatında konusunda uzman ustalar ile çalışmakta olup dışarıdan da 
corn dogs ve içli köfte imalatı konusunda danışmanlık hizmeti almaktadır.

İmalat ve servise hazır hale getirilmesi için firmamız uzun uğraşlar sonunda sektörde yer edinmiştir.

Tazeler gıda kendi imalathanesinde üretmiş olduğu çeşitlerini hijyenik ve yöresel uygunluk şartlarına en üst seviyede dikkat ederek imal etmektedir.

Firmamızı tanıtmak amacı ile kurulmuş olan kaplamalisosis.com firmamızın internet ortamındaki yüzüdür. Web sitemiz üzerinden satılan ürünlerimiz Tazeler Gıda güvencesi altındadır. Dondurulmuş olarak aldığınız ürünleri dondurucularda altı ay süresi ile saklayabilirsiniz. Çeşitlerimiz web sitemiz üzerinde bulunan çeşitler haricinde istemiş olduğunuz gramaj ve içerikte de yapılmaktadır. Toptan alımlarınızda çeşitli indirim ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Gıda sektöründe işletmeci olabilirsiniz işletme menüde tazeler gıdadan toptan aldığınız çeşitlerimizden bulundurmanız müşteri memnuniyetinizi en üst seviyeye çıkararak müşterilerinizin tekrar işletmenizi tercih etme sebebi olacaktır. Firmamız kendisine, ve yapmış olduğu ürünlere güvenmektedir.